LEGO Creator Islands - Build, Play & Explore

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 329,5 MB
  • Version 3.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma LEGO System
LEGO Creator Islands strateji alanında geliştirilen lego dünyasına yönelik başarılı bir mobil oyundur.

Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz LEGO Creator Islands  mobil oyununu büyüklerden ziyade küçük oyunculara hitap eden renkli bir mobil oyundur. Oyunda kendinize ait bir adanın içerisinde bulunuyor ve özgün dünyanızı kurmaya çalışıyorsunuz. Hem erkek hem de kız çocuklarının eğlenerek oynayacakları LEGO Creator Islands mobil oyunun çocuklarınıza zarar verecek herhangi bir içerik bulunmaz. Reklamlara izin vermez. 

Adalarda bir araya getirdiğiniz ve kullandığınız LEGO Creator setleri ile farklı, egzotik adaları keşfedin, inşa edin ve oynayın. En sevdiğiniz evleri inşa edebilir, araçlarınızı geliştirebilirsiniz. Böylelikle dünyanızı genişletirsiniz. 

Yeni adalara seyahat etmek, maymunlar, tavşanlar ile tanışmak için her bir yapıdaki tuğlaları toplayın, orada yaşayan kediler ve diğer sevimli yaratıklar oyunda sizleri bekliyor olacak.

Yeni ve eğlenceli yollarla yeniden inşa etmek ve çok heyecan verici maceralara sahip olmak için farklı adaları tekrar tekrar ziyaret edin. Adanızı genişletmek ve daha da geliştirmek için sizlere sunulan görevleri sorunsuz bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Ancak böyle oyunun seyrini değiştirebilirsiniz. 

 LEGO Creator Islands - Build, Play & Explore indir